10-lecie Sokoła Chwaliszew (ZDJĘCIA)

Sebastian Pośpiech, 12 październik 2018, 09:31
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Stowarzyszenie Sokół z Chwaliszewa świętowało 16 września 10-lecie istnienia. Uroczyste obchody jubileuszu zorganizowano na boisku sportowym przy ul. Kwiatowej.
10-lecie Sokoła Chwaliszew (ZDJĘCIA)
10-lecie Sokoła Chwaliszew (ZDJĘCIA)

ZOBACZ ZDJĘCIA

Najpierw był mecz piłki nożnej B-klasy pomiędzy drużyną Tarchalanka Tarchały Wielkie a gospodarzami. Sokół Chwaliszew wspiął się na wyżyny i wygrał z liderem tej klasy rogrywkowej 5:2. Po seniorach na murawę wyszli młodzicy. Gdy sportowe emocje opadły, prezes Sokoła Jan Szyszka powitał gości. Następnie na jego ręce przedstawiciele władz samorządowych, lokalnych organizacji i stowarzyszeń składali  gratulacje i życzenia dalszego rozwoju stowarzyszenia.
Na niewielkiej scenie wystąpił miejscowy chór Lira, a potem odbyła się biesiada dla mieszkańców wsi. Nie zabrakło atrakcji dla dzieci. Była też grochówka dla wszystkich.
Stowarzyszenie Sokół Chwaliszew to przede wszystkim klub piłkarski. Niemniej jednak udało mu się pozyskać pieniądze z urzędu marszałkowskiego na budowę placu zabaw i siłowni zewnętrznej przy boisku oraz na 2 kontenery szatniowe.

Artykuł wyświetlono 319 razy
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz