17-latkowi pobrali krew do badań

Gracjan Jaworski, 06 luty 2018, 09:23
Średnia: 0.0 (0 głosów)
17-letni mieszkaniec Krotoszyna kierował samochodem bez uprawnień. Czy spożywał wcześniej alkohol?
17-latkowi pobrali krew do badań

Uszkodzony w zderzeniu volkswagen

3 lutego ok. godz. 4.00, na skrzyżowaniu ul. Kozala i Koźmińskiej w Krotoszynie, wyjeżdżający volkswagenem touranem z ul. Kozala  mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu ul. Koźmińską audi. Obaj kierowcy to krotoszynianie. - W wyniku zdarzenia pasażerka volkswagena odniosła obrażenia - mówi Bartosz Karwik, zastępca rzecznika krotoszyńskiej policji. - Kobieta opuściła pojazd o własnych siłach - informuje Jakub Nelle, rzecznik pogotowia ratunkowego. Lekarz zbadał poszkodowaną  i założył jej opatrunki na twarz i głowę. - Pacjentkę przewieziono na odział ratunkowy krotoszyńskiego szpitala w celu przeprowadzenia dalszej diagnostyki - kończy Nelle. 
Istniało podejrzenie, że kierujący audi był nietrzeźwy. -  Odmówił zgody na badanie zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu, w związku z czym pobrano krew do badań. Wyników jeszcze nie znamy - mówi B. Karwik. Jak się okazało, młody mężczyzna nie miał prawa jazdy. - Został zatrzymany w celu ustalenia przyczyn i okoliczności zdarzenia - dodaje policjant. Sprawa znajdzie finał w sądzie. 
 
Artykuł wyświetlono 5132 razy
Komentarze do artykułu
Avatar_missing_small
Szymon Walczak - 06 luty 2018, 10:51

Jechał pijany to jest pewne i to nie raz kierował samochodem bez prawa jazdy i wariowal . A w te noc w Ostrowie jeździł po kraweznikach i lapal się pobocza leciał jak szalony . Był pijany na 100% . Takiego to powinni wsadzić i zakaz prowadzenia auta dorzywotni !!! Zobaczymy jaka sprawiedliwość!

Avatar_missing_small
Maciej Fonferko - 08 luty 2018, 20:21

"ja sie nie boje z nim jezdzic, ufam mu"

Dodaj komentarz