25-lecie Unii Pracy

Tekst i zdjęcia Paweł Krawulski, 08 październik 2017, 21:11
Średnia: 0.0 (0 głosów)
7 października w krotoszyńskiej restauracji U Bartosza zebrało się kilkudziesięciu członków Unii Pracy. Powodem było świętowanie jubileuszu 25-lecia partii.
25-lecie Unii Pracy
25-lecie Unii Pracy

FOTOGALERIA

Spotkanie prowadził Ryszard Belak, który przypomniał zebranym historię tej lewicowej formacji. Natomiast Wiesław Skotarek wskazał, iż w powiecie krotoszyńskim partia zainaugurowała działalnosć 13 marca 2001 r. Wręczono pamiątkowe dyplomy, ale i jego uczestnicy ostrzegali przed dominacją PiS-u. Goście Waldemar Witkowski i Wiesław Szczepański oraz Ryszard Czuszke nawoływali do jedności w obliczu przyszłorocznych wyborów parlamentarnych.
 

Artykuł wyświetlono 741 razy
Komentarze do artykułu
Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 09 październik 2017, 15:40

Dominacja PiS i skąd się to bierze.Od dłuższego czasu ta sprawa jest na porządku dziennym.Można było stawiać różne diagnozy i należały przypuszczać,że jedni politycy mniej się interesują Pismem Świętym Starego i Nowego Testamentu a jedni politycy opierają swój program polityczny na Biblii.Moim zdaniem a żeby nie było dominacji w polityce to Kościół wyznania Rzymsko - katolickiego w Polsce powinien bardziej chronić Pismo Święte.

Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 10 październik 2017, 09:58

Takie jakby urzędowe.Dyrektor radia Maryja i telewizji Trwam O.Ryzyk apeluje o systematyczne wpłacanie pieniędzy na konta.
Różaniec do granic,który miał miejsce w sobotę i dobry to sposób na pewne sprawy - lepiej krok do tyły jak jeden za daleko jak to bywało w pewnym filmie.O jeden krok za daleko,który staje się realizatorem politycznym i taki różaniec może orzeźwić i prowadzić do kompromisu.Od szeregu lat ciągłe zarzewie polityczne i w końcu różaniec do granic - a żeby przyniósł skutek.

Dodaj komentarz