[AKTUALIZACJA] Tragiczna śmierć na deptaku. Człowiek spłonął w toalecie

Gracjan Jaworski, 06 kwiecień 2017, 09:35
Średnia: 5.0 (2 głosów)
W środę 5 kwietnia ok. godz. 21.30 na krotoszyńskim deptaku zapaliła się przenośna toaleta typu toi-toi. Jak się okazało, przebywał w nim człowiek.
[AKTUALIZACJA] Tragiczna śmierć na deptaku. Człowiek spłonął w toalecie

Na miejscu działali technicy

 
Najpierw dyspozytor otrzymał zgłoszenie od mieszkanki domu przy deptaku, która z okna zauważyła ogień. - Poinformowała nas, że pali się ławka bądź choinka. Następnie był drugi telefon, że pali się toaleta przenośna - powiedział nam Tomasz Patryas z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie. Gdy strażacy dojechali na miejsce, była już tam policja. - Strażacy podali prąd gaśniczy na palący się obiekt i w tym momencie, ukazał im się widok ludzkich nóg. Po ugaszeniu nasze działania się zakończyły - powiedział Patryas. Jak ustaliliśmy, w toalecie, przebywał człowiek, który spłonął razem z nią. - Nie wiadomo, czy to był mężczyzna czy kobieta. Sprawę bada prokuratura. Został powołany także specjalista do spraw pożarnictwa- powiedział nam Piotr Szczepaniak rzecznik krotoszyńskiej policji.  
6 kwietnia rano, kiedy udaliśmy się na miejsce zdarzenia, pracowali tam technicy kryminalistyki i biegły z zakresu pożarnictwa. Jeszcze zbierali materiały dowodowe.
 
 
AKTUALIZACJA
Jak udało nam się ustalić ofiarą był mężczyzna. Na 7 kwietnia zaplanowano sekcję zwłok.
 
Artykuł wyświetlono 13281 razy
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz