Andrzej Gołota gościł w Krotoszynie (ZDJĘCIA)

tekst i zdjęcia Paweł Krawulski, 08 listopad 2018, 13:10
Średnia: 5.0 (1 głosów)
7 listopada w hali widowiskowo-sportowej w Krotoszynie tłum ludzi zapragnął zobaczyć i uścisnąć dłoń Andrzeja Gołoty, brązowego medalisty w boksie z Igrzysk Olimpijskich w Seulu z 1988 r. i kilkukrotnego pretendenta do tytułu zawodowego mistrza świata w kategorii ciężkiej.
Andrzej Gołota gościł w Krotoszynie (ZDJĘCIA)
Andrzej Gołota gościł w Krotoszynie (ZDJĘCIA)

FOTOGALERIA

Przybyli chcieli zamienić z mistrzem choć kilka słów oraz zdobyć pamiątkowy autograf. Gołota cierpliwie pozował też do pamiątkowych zdjęć z sympatykami.
Najważniejszy był jednak trening, który prowadził Tomasz Dylak. Zgłosiło się na niego ponad 150 osób. Oprócz mieszkańców ziemi krotoszyńskiej, byli widoczni ludzie z klubów czy stowarzyszeń m.in. z Ostrowa Wlkp., Gostynia, Wrocławia, ale też z tak odległych miast jak Łódź czy Wejherowo.
Uroczystość rozpoczęła się od wręczenia pamiątek i nagród gościowi specjalnemu. Spotkanie prowadził Zbigniew Brodziak. - Jesteśmy dumni, że Krotoszyński Klub Bokserski nosi imię Andrzeja Gołoty. To jedyny taki klub w Polsce i na świecie. Życzę Państwu udanej zabawy. Niech to wydarzenie zamieni się w festiwal boksu –  mówił Zbigniew Brodziak.