Była o krok od śmierci

Gracjan Jaworski, 11 październik 2016, 15:31
Średnia: 0.0 (0 głosów)
W okolicy Kobylina 43-letnia kobieta została uwięziona w aucie przez spadający z drzewa konar. Trafiła do szpitala. Tego samego dnia również w Kuklinowie drzewo przygniotło auto.
Była o krok od śmierci

Dach opla corsy został zmiażdżony

4 października o godz. 11.40 krotoszyńska straż pożarna otrzymała zgłoszenie, że na drodze powiatowej z Kobylina do Górki na jadącego opla corsę spadł konar drzewa. Na miejsce pojechały ochotnicze straże pożarne z Kobylina i Zalesia Wielkiego. -  Osłabiony konar nadłamał się, najprawdopodobniej na wskutek silnych porywów wiatru, i spadł na jadący drogą pojazd, doprowadzając do uwięzienia kierującej – przekazał nam kpt. Sławomir Włodarczyk, dowódca krotoszyńskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej. 
Fragment drzewa mocno zgniótł dach. Kobieta cudem przeżyła . Strażacy musieli użyć piły spalinowej, by usunąć konar z pojazdu, a następnie przy użyciu narzędzi hydraulicznych dostali  się do uwięzionej w aucie kobiety. Pracownicy pogotowia ratunkowego udzielili poszkodowanej pierwszej pomocy, po czym zabrali ją do szpitala. Strażacy zabezpieczyli zmiażdżony pojazd i usunięli konar z jezdni
(WIĘCEJ CZYTAJ W GAZECIE)
Artykuł wyświetlono 2028 razy
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz