Rzecz Krotoszyńska nr 36 (1063) z 8 września 2015 r.

Detektyw Rutkowski w akcji

Liliana Trawińska , 08 wrzesień 2015, 12:50
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Walka o dziecko i przepychanki między rodzicami przybierają coraz ostrzejsze formy. Matka małej Sary wynajęła najpopularniejszego polskiego detektywa, Krzysztofa Rutkowskiego, aby pomógł jej odzyskać córkę.
Detektyw Rutkowski w akcji
Detektyw Rutkowski w akcji
Sara urodziła się z asymetrią twarzy i przeszła poważną operację twarzoczaszki. Mieszkała z rodzicami w Opolu. Wg ojca Sary, jej matka Anna P. porzuciłą swoją córeczkę w najgorszych dla niej chwilach i to on zajmował się dzieckiem, kiedy było maleńkie czy przechodziło trudną operację. Zbigniew P. zajął się również rehabilitacją Sary. Kiedy mała miała za sobą najgorsze, matka postanowiła ją odzyskać. Sara ma również starszego niepełnosprawnego brata Józefa i starszego o rok brata Samuela, z którym nie ma kontaktu. 
Zbigniew P. wyprowadził się z Opola i zamieszkał z Sarą i Józefem w Starej Obrze. - Wyprowadził się z Sarą, nie informując nikogo. Od lutego 2014 nie mam żadnego kontaktu z dzieckiem. Przyjeżdżałam do Starej Obry nawet z policją, jednak nigdy ojciec dziecka nie wpuścił mnie do domu – mówi matka dziewczynki. 
 
Prawomocny wyrok
Opolski sąd rodzinny przyznał opiekę nad Sarą matce, choć uznał, że Zbigniew jest dobrym ojcem. Nad wychowaniem Sary ma czuwać kurator.  Dziecko nadal przebywa w Starej Obrze. Ojciec nie chce oddać dziecka matce, nie zgadza się z decyzją sądu. 
Od wyroku minął ponad rok. Anna P. poprosiła poprosiła o pomoc w odzyskaniu dziecka najsłynniejszego detektywa w kraju,  Krzysztofa Rutkowskiego, który 25 sierpnia zjawił się w krotoszyńskim sądzie, aby przedstawić sytuację dziennikarzom lokalnej prasy. 
 
(więcej czytaj w gazecie...)
 
Artykuł wyświetlono 3150 razy
Komentarze do artykułu
Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 09 wrzesień 2015, 09:08

Wynika,że detektyw Rutkowski stara się rozwikłać sprawę uprowadzenia Iwony Wieczorek z Gdańska.Z ostatnich informacji wynika ( ostatnich dni ),że sprawa nabiera tempa.
W jednej z pism do Policji myślę ze dwa lub trzy lata temu ( nie w Krotoszynie ) to przedstawiałem podobną wersje wydarzeń jaka się ostatnio ukazała przez Pana Rutkowskiego.
Według mojej wersji to te wydarzenia w klubie były celowe a żeby zwabić osobę lub zmusić żeby opuściła klub.

Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 09 wrzesień 2015, 14:46

Według przedstawionych zdjęć w internecie to idącą zaginiona Iwona Wieczorek z Gdańska i idący za zaginioną mężczyzna.Zaginiona samodzielnie opuściła klub a powodem miała być kłótnia z koleżankami. Przyglądając się tym scenom w internecie to ktoś groził ale kto - być może za pomocą Pana Rutkowskiego uda się ustalić

Avatar_missing_small
Tadeusz Kaczmarek - 09 wrzesień 2015, 20:31

Marianie przestań wypisywać na tym forum te Twoje głupie domysły.Pozdrawiam

Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 09 wrzesień 2015, 22:59

Tadeusz - Fobia obejmuje szereg ludzkich zdarzeń i radze się z tym zapoznać

Avatar_missing_small
Tadeusz Kaczmarek - 11 wrzesień 2015, 19:29

Według mojej wersji to te wydarzenia w klubie były celowe a żeby zwabić osobę lub zmusić żeby opuściła klub.Marianku,i co z Twego wpisu wynika?Pozdrawiam

Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 12 wrzesień 2015, 06:22

Tadeusz albo masz plewy w głowie lub wcielasz się w internetowego najemnika.

Avatar_missing_small
Krzysztof Golinski - 16 wrzesień 2015, 09:26

ja nie widze sensu tego ze on sie tam znalazl. Przepraszam jest sens kasssa i rozglosss i nic innego przeciez tym ,,detektywem,, manipulowala zwykla lafir... ktora zabila swoje dziecko a on kolo niej skakal jak jakis ... ? ten pan niech sie wezmie za uczciwa prace

Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 17 wrzesień 2015, 09:38

Żebym miał pieniądze to wynajął bym detektywa żeby zrobił porządek na tym forum.Już od dłuższego czasu niektóre komentarze są nie do zniesienia a która ich treść poruszyła by nawet umarłego w grobie.Podpowiada mi Prokuratura ale musiałbym złożyć odpowiednie pismo.
Jest zastanawiające bo nie wiadomo o co chodzi co do mnie i sam bym chciał wiedzieć i proszę o konkretne wyjaśnienie lub postawienie zarzutu opartego na dowodach.

Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 05 grudzień 2015, 09:54

W roku 2010 w Gdańsku zaginęła Iwona Wieczorek i podobne zaginięcie w Poznaniu listopad roku 2015 Ewy Tylman.Ostatnie komunikaty to zatrzymanie detektywa bez licencji Krzysztofa Rutkowskiego. Przyglądając się tym wydarzeniom to jakby układało się to wszystko w jedną całość co i został aresztowany ( osoby zaginionej ) kolega.Kraje się serce a to może oznaczać,że zaginięcie tych osób nie jest przypadkowe.

Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 05 grudzień 2015, 18:41

Media podają,że detektyw na wolności.Można by podjąć dyskusje na tym forum na ten temat.Był Gdańsk jest Poznań i co dalej.Psychoza bo tak mnie kierują myśli ale ktoś to środowisko stworzył i tę psychozę utrwala.Dziś słuchałem sygnału Karetki Pogotowia z Krotoszyna,która jechała w kierunku Ostrowa Wlkp.to odniosłem wrażenie,że jadą po wariata a nie do chorego.

Avatar_missing_small
prezes pietrzyk - 05 grudzień 2015, 21:45

Panie Marianie Jankowski co do Pana wpisu z dnia 17.09 to nasza prokuratura powinna sama na siebie złożyć odpowiednie pismo.

Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 06 grudzień 2015, 01:35

Prokuratura w Krotoszynie to tylko raz miałem do czynienia i myślę,że było to w roku 2002 jak jeszcze pracowałem w PKS.
W Odolanowie ktoś mi zapłacił za bilet fałszywką 10 złotową ( nie byłem przeszkolony na takie zdarzenie ) i kasa mi to wróciła.Jak sobie przypominam takich fałszywek było więcej i były niszczone przez kierowców.Niszczenie fałszywki jest to najlepszy sposób a żeby uniknąć konsekwencji ale uważałem,że lepiej nie niszczyć a udać się z tym problemem do Policji.Policja w Krotoszynie wysyła mnie do Banku PKO celem sprawdzenia i okazuje,że była to fałszywka i byłem zmuszony za pokwitowaniem zostawić w Banku i dalej jak po maśle.Sprawę oficjalnie przejmuje Policja i przesłuchanie i dalej Prokurator oraz analiza w Warszawie w myśl prawa zostaje oskarżony o posiadanie fałszywego banknotu o nominale 10 zł.i jest to głupie i nie mądre.Po moim piśmie nadal usiłuje się mi przypisać winę - ale w końcu umorzenie sprawy.Zmieniło to bieg w rodzinie na gorsze i to gorsze wlecze się do dzisiaj.

Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 06 grudzień 2015, 11:17

Czasami sprawy toczą się tak wartkim nurtem,że tracimy z oczu to,co najważniejsze - cel naszego życia.Poddajemy się fali licznych obowiązków,brakuje nam czasu i sił na spokojną refleksję,stopniowo zapadamy w duchową drzemkę.Dziś głos Bożych proroków - Jana Chrzciciela i Izajasza - wyrywa nas z uśpienia.Chociaż mocny i zdecydowany, nie jest to głos potępienia ale wezwania do nawrócenia i nadziei.Wyprostujcie wasze drogi,wyrównajcie pagórki,bo oto Zbawiciel nadchodzi!
O.Janusz Kruczek OP Oremus

Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 07 grudzień 2015, 06:02

Dalszy ciąg społecznych zmagań.Markety Dino w Krotoszynie obsługa miła i dość zgrabna ale mam jeden minus.Można zauważyć tz .próba zaglądania do kieszeni czy czasami czegoś nie usiłuje się wynieś.Będąc w dużym środowisku klientów czasami głupio można się poczuć jak obsługa nas śledzi.
Dla dobra klienta proponuje a żeby Markety Dino założyły sobie bramki,które będą sygnalizować próbę wyniesienia towaru,który nie jest zapłacony.

Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 16 grudzień 2015, 12:29

Detektyw Rutkowski oraz Policja i zaginione osoby a szczególnie zaginione osoby to Iwona Wieczorek z Gdańska w roku 2010 oraz zaginiona Ewa Tylman z Poznania w listopadzie roku 2015.Zastanawiające są te zaginięcia ( jak podają media ) Ewa Tylman córka poznańskiego muzyka.
Pisząc ten komentarz i pomyśleć o Poznaniu miasta wojewódzkiego to ogarnia strach i wynika,że przemoc wzięła górę.
Poznańskie dziury bo tak by to należało określić i te dziury coś ukrywają i gdzieś wejście i wyjście mają i są trudne do zlokalizowania.
Myśli mi podpowiadają,że mogą to być grypsy więzienne i przeglądając niektóre strony internetowe to według mojej oceny to takie więzienne grypsy mogą stanowić społeczne zagrożenia.

Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 17 grudzień 2015, 04:05

Należało być może by przeanalizować krotoszyńskie prywatne spotkania o tematyce szkolnych wspomnień z dawnych lat,które od 2006 roku są organizowane .Wspomnienia wspomnieniami ale te spotkania mają jakby podkład krótko by można nazwać - wstrętem.

Avatar_missing_small
Tadeusz Kaczmarek - 18 grudzień 2015, 00:22

Marianie! żal du--sko ściska że nie możesz brać udziału w tak wspaniałych spotkaniach trochę powspominać lata młodości.Chyba ty nie masz takich możliwości bo u Was na wiosce już nie ma szkoły.

Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 18 grudzień 2015, 08:14

Tadeusz pociągasz za słowa i nic więcej napisać nie mogę - ale dodam,że te spotkania doprowadziły do kilku nieszczęść i rozwodów.

Avatar_missing_small
Tadeusz Kaczmarek - 18 grudzień 2015, 22:26

Marianie! żadne ciągnięcia za słowa, wiem co Ty masz za zmysły prześladowcze mam czas dopiero późnym wieczorem ,bo wracam z trasy .Pracuję od 7 i nie wiem kiedy powrócę do bazy.Ale te Twoje wpisy to by każdego człowieka postawiły do pionu.A z rozwodami to daj spokój, bo sam drążysz skałę.POZDRAWIAM

Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 19 grudzień 2015, 17:09

Tadeusz szczęśliwej drogi.Dziś miałem małą kolizje na ul.Floriańskiej w Krotoszynie - parkuje i siedzę w samochodzie a tu po pewnym czasie uderza w mój samochód inny samochód prawym bokiem przodem w mój lewy bok w tył pojazdu.Wychodzę z pojazdu i okazuje się,że nie ma kierowcy i byłem zmuszony powiadomić Policję i gdy Policja przyjęła zgłoszenie to znalazł się kierowca i miał pretensję,że zgłosiłem i koniecznie nalegał a żebym wycofał zgłoszenie.Uważałem,że gdy Policja przyjęła zgłoszenie to wycofać się nie można.Uszkodzenia małe ale kierowca,który nie zabezpieczył pojazdu na postoju przez zaciągniecie ręcznego hamulca został ukarany mandatem.
/
Moje wpisy nie postawiają do pionu a wasze komentarze bo uważacie,że jesteście pionem.

Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 17 styczeń 2016, 08:29

Wydaje mi się,że należałoby się nieco cofnąć z tym artykułem w sprawie zaginionych osób.Jak donosiły media detektyw ma prokuratorski zakaz udzielania informacji na temat zaginionej Ewy Tylman.
Nie jestem osobą,która zajmuje się śledztwem ale interesują mnie również i takie sprawy.
Obecnie tej sprawy nie wiąże z detektywem Rutkowski. Według mojej obserwacji ( być może że się mylę ) są planowane dalsze uprowadzenia osób i również wychodzi,że są to sprawy mścicielskie i jakby stał za tym prywatny szpital czy coś w tym rodzaju.

Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 13 luty 2016, 19:46

Po zaginięciu osoby z Gdańska w roku 2010 to przeglądając strony internetowe można było zauważyć,że ktoś grozi.Wysłałem maila do Komendy w Poznaniu i dziś można by było podejrzewać,że tą osobą grożącą mógł być mieszkaniec Poznania a obecnie poszukiwany listami gończymi.
Dziwne się te fascynacje ukazywały i można było odczytać,że są to groźby.Mój mail różnie mógł być angażowany w te sprawę,która niekorzystnie wpływała na mój wizerunek.Nie znam zbytnio Poznania ale te poznańskie dziury jednak coś ukrywały ( jak pisałem 16 grudnia 2015 ).
Obecnie można odnieść wrażenie nieco ulgi - ale poszarpanego zdrowia nie da się naprawić.

Dodaj komentarz