Halowy turniej piłkarski Santander Cup 2018 (ZDJĘCIA)

Sebastian Pośpiech, 05 grudzień 2018, 14:41
Średnia: 5.0 (1 głosów)
W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Krotoszynie odbył się turniej piłki nożnej halowej Santander Cup 2018. W dwudniowych zmaganiach (1-2 grudnia) rywalizowały zespoły z całej Wielkopolski.
Halowy turniej piłkarski Santander Cup 2018 (ZDJĘCIA)
Halowy turniej piłkarski Santander Cup 2018 (ZDJĘCIA)

FOTOGALERIA

Sobota to zmagania chłopców z rocznika 2006. Wystąpiło w nich 12 drużyn, a rywalizacja trwała aż 10 godzin. Początkowo prowadzona ona była wdwóch grupach. Grano 1x 12 minut. W grupie Anajlepiej radziła sobie drużyna  Akademii Reissa z Gostynia.
W grupie B komplety punktów zdobywały Polonia Środa Wlkp. i Marcinki Kępno. Dopiero ich bezpośredni pojedynek zdecydował, że to ci pierwsi awansowali do finału.  W finale  Polonia pokonała zawodników AR z Gostynia.
Spośród naszych drużyn najlepiej spisała się KKS Astra I, pokonując ekipę z Kępna i zdobywając brązowe medale.
Do drużyny gwiazd (All Stars) wybrano następujących chłopców:  Michał Całujek (KKS Astra Krotoszyn 1), Hubert Badowski – MKS Marcinki Kepno, Dawid Kaczmarek – Polonia Środa Wlkp.,  Jakub Waworski - Polonia Środa Wlkp. i Michał Fechner- Repreentacja Akademii Reissa Gostyń.
W niedzielę mecze rozgrywali zawodnicy z rocznika 2007. Również tu rywalizowało 12 drużyn, a jedna z nich, Lech Poznań, składała się z dziewcząt. System i czas rozgrywek był taki sam.
W grupie A triumfowała APN Trzebnica. W grupie B najlepsza była Szkoła Futbolu z Lubonia, która  o 1 punkt wyprzedziła zespół GOS Białego Orła z Koźmina Wlkp. W pojedynku o brąz koźminianie wygrali z  Wartą Poznań.
All Star turnieju to: Katarzyna Lewandowska – FA Football Academy Poznań, Paweł Owczarczak – Szkoła Futbolu Luboń, Antoni Roth – Warta Poznań, Tobiasz Ćwikła (APN Trzebnica), Oliwier Grzesiak (GOS Koźmin Wlkp.).Klasyfikacja Generalna 2006:
1. Polonia Środa Wlkp.
2. Akademia Reissa Gostyń
3. KKS Astra Krotoszyn 1
4. Marcinki Kępno

Klasyfikacja Generalna 2007:
1.APN Trzebnica
2. Szkoła Futbolu Luboń
3. GOS Koźmin Wlkp.
4. Warta Poznań


 

Artykuł wyświetlono 310 razy
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz