Jak umarli 33-letnia kobieta i 48-letni mężczyzna?

Gracjan Jaworski, 01 luty 2018, 09:37
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Minionej niedzieli 28 stycznia w godzinach porannych w Krotoszynie ujawniono zwłoki 33-letniej kobiety a potem 48-letniego mężczyzny. Pierwszy przypadek śmiertelny prawdopodobnie spowodowany był chorobą, drugi nadużywaniem alkoholu.
Jak umarli 33-letnia kobieta i 48-letni mężczyzna?
Pierwsze zwłoki znaleziono w jednym w krotoszyńskich mieszkań. Tam w łazience leżała 33-letnia krotoszynianka. - Kobieta miała już wcześniej problemy zdrowotne. Dzień przed zdarzeniem zgłaszała duszności w szpitalu na oddziale ratunkowym - mówi Sylwia Wróbel z prokuratury okręgowej w Ostrowie Wlkp. Nieoficjalnie ustaliliśmy, że przechodziła zapalenie płuc. Prokurator działając na miejscu podjął decyzję o zabezpieczeniu zwłok do sekcji. - Zabezpieczono również dokumentację lekarską kobiety - mówi prok. Wróbel. Sekcję zwłok przeprowadzono 29 stycznia.
28 stycznia zmarł również 48-letni mężczyzna pochodzący z gminy Naruszewo w pow. mazowieckim. - Zwłoki te również znaleziono w jednym z mieszkań na terenie Krotoszyna. Mężczyzna wynajmował tu pokój - mówi nam Sylwia Wróbel
WIĘCEJ PRZECZYTASZ W GAZECIE
Artykuł wyświetlono 3356 razy
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz