Rzecz Krotoszyńska nr 41 (1120) z 11 października 2016 r.

Krotoszyn. Dwojak ordynatorem interny

11 październik 2016, 11:56
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Od 1 października, po rezygnacji wieloletniej ordynator oddziału wewnętrznego w krotoszyńskim szpitalu - Elżbiety Staniów, jej stanowisko objął kardiolog Sławomir Dwojak.
Krotoszyn. Dwojak ordynatorem interny

Ordynator Sławomir Dwojak

Mieczysław Pełko, p.o. wicedyrektora szpitala ds. medycznych, powiedział, że Sławomir Dwojak pracował wcześniej na oddziale internistycznym - był koordynatorem pododdziału kardiologicznego. 
Oprócz niego kadrę lekarską oddziału tworzy w tej chwili 6 lekarzy na etatach lub kontraktach. – Jesteśmy na etapie tworzenia stałej kadry lekarzy na tym oddziale. Rozmawiamy też z tymi,  którzy niedawno odeszli, by powrócili do naszego szpitala – mówi M. Pełko.  
 
W wydaniu papierowym znajdziesz tez odpowiedź na pytanie, czy Mieczysław Pełko jest zainteresowany startem w konkursie na wicedyrektora szpitala ds. medycznych. 
Artykuł wyświetlono 4456 razy
Komentarze do artykułu
Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 11 październik 2016, 13:56

Tak jakieś nie wyraźne spojrzenie i żeby czasami nie było gorzej jak było.
Na internie przebywałem jako pacjent miesiąc temu przez 6 dni ( a poprzednio byłem w roku 2010 ) i lekarz jak to lekarz nie zaszkodzi ale pomocy udzieli.
Mocno mnie gryzie podstawa pielęgniarek bo to święte postacie,którym w głowach figle.Przez lekarza została zalecona maść borna i niektóre pielęgniarki obłożyły ( zamiast posmarować ) moją chorą nogę tą maścią - uznały,że to oś koła gdzie trzeba smaru.
Maść borna to produkt toksyczny.

Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 12 październik 2016, 09:59

Piszę a piszę ale dodam,że tak źle mi się śniło o lekarzach o odmiennym kolorze - sam nie wiem dlaczego. Co na razie raz miałem do czynienia z takim lekarzem w wieczorynce ,który również kierował mnie do szpitala gdzie odmówiłem przyjęcia. Dyrekcja ZOZ powinna by się ty zainteresować

Dodaj komentarz