Krotoszyn. "Solidarność naszą bronią" - mówiono na proteście kobiet

Gracjan Jaworski, 09 marzec 2017, 11:08
Średnia: 0.0 (0 głosów)
8 marca na krotoszyński Rynku odbyła się manifestacja w ramach Międzynarodowego Strajku Kobiet.
Krotoszyn. "Solidarność naszą bronią" - mówiono na proteście kobiet

Kobiety przedstawiły swoje postulaty

Krotoszyn. "Solidarność naszą bronią" - mówiono na proteście kobiet

Lekarz Maciej Hoffmann, wspierał kobiety

W akcji protestacyjnej udział wzięło kilkudziesięciu mieszkańców powiatu krotoszyńskiego. Strajkujący domagali się  m. in. dostępu do nowoczesnej bezpłatnej antykoncepcji, rzetelnej edukacji seksualnej czy niezależnej komisji ds. pedofilii w Kościele. Kobiety domagały się także poprawy swojej sytuacji ekonomicznej. Strajkujące wspierał także, lekarz Maciej R. Hoffmann, który poruszył kilka tematów, w tym stosowanie pigułki dzień po.

Artykuł wyświetlono 2315 razy
Komentarze do artykułu
Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 10 marzec 2017, 05:00

Do góry nogami jak to w swoich wywodach pisał pan Hoffmann.Obecnie należałoby to odwrócić - bo piękność nóg ma znaczący wpływ na wyrażanie opinii o sobie.

Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 15 marzec 2017, 08:05

Przyglądając się w temu i stosując różne przemyślenia to by wynikało,że w tych kobiecych sprawach jest jakiś fałsz,który demoralizuje społeczeństwo.
Jak pracowałem w PKS w Krotoszynie to była taka linia autobusowa Gostyń - Krotoszyn i odwrotnie,którą obsługiwał PKS w Gostyniu.Ta linia miała krótką żywotność.Pewnego dnia po przyjeździe autobusu z Gostynia to ten kierowca stwierdza w obecności pracowników D.A a to jest kierowców i innych pracowników,że ten kierowca ma w Gostyniu z jakoś panią dziecko.Najwyraźniej wynikało,że to stwierdzenie dotyczyło mnie.
Pracowałem w PKS w Gostyniu od grudnia roku 1968 a łącznie blisko 3 lata ale nie zdążyłem zasmakować gostyńskiej miłości.
Gostyń był dla mnie miastem powiatowym a fałsz o dziecku dyskretnie wymyślony..

Dodaj komentarz