Ludzie są podporą mojej wiary w sukces

Sebastian Pośpiech, 22 marzec 2016, 14:16
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Rozmowa z Kubą Leciejem, 32-letnim wokalistą, gitarzystą, kompozytorem i aranżerem z Krotoszyna. Dzięki pomocy urzędu miasta oraz akcji crowdfundingowej (zbieranie funduszy na różne przedsięwzięcia od internautów - red.) zebrał na portalu Polak Potrafi pieniądze na wydanie swojej płyty.
Ludzie są podporą mojej wiary w sukces
Ludzie są podporą mojej wiary w sukces

Czym jest dla Ciebie pierwsza w pełni autorska płyta? Spełnieniem marzeń muzycznych? Efektem ciężkiej pracy? Jeszcze czymś innym?
- Płyta Echo powstała po to, by iść dalej w życiu po stracie bliskiej osoby. Liryczny, z małymi wyjątkami, jest to konceptalbum dotyczący śmierci mojego taty.  Spełnienie marzeń i efekt ciężkiej pracy w trzech studiach. Jest to najlepsza rzecz, na jaką mnie było stać w czasie nagrywania.

Czy w trakcie pisania i komponowania miewałeś chwile zwątpienia?
- Pomysł zrodził się dwa czy trzy lata temu, kiedy byłem bez kapeli. W tym czasie rozeszły się moje drogi z zespołem Candida i postanowiłem zrobić singiel pt. Kamienie. Myślę, że on otworzył mi głowę na ten pomysł. Od tego czasu zacząłem pisać muzykę. Teksty pisałem na końcu.  Same się pisały.Wracały wspomnienia i starałem się nie zatrzymywać tego procesu. Były chwile, kiedy myślałem, że to nie wypali, ale wiara w sukces okazała się kluczowa. Pomogli ludzie. Są podporą mojej wiary w sukces.
(WIĘCEJ PRZECZYTASZ W GAZECIE)

Artykuł wyświetlono 1998 razy
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz