Astra konta Piast

Piłkarskie derby w niedzielę

(pik), 26 październik 2018, 09:11
Średnia: 5.0 (1 głosów)
W najbliższą niedzielę, 28 października, kibiców w ostatniej rundzie jesiennej czekają powiatowe derby w rozgrywkach ligi międzyokręgowej. Zmierzą się w nich piłkarze Astry Krotoszyn i Piasta Kobylin.
Piłkarskie derby w niedzielę

Stawka meczu będzie bardzo wysoka. Drużyny po rozegraniu 12 kolejek w tabeli dzielą tylko 3 oczka na korzyść Astry. Krotoszyński klub zgromadził do tej pory 18 oczek, a Piast 15. Ewentualna wygrana Piasta pozwoli drużynie trenowanej przez Pawła Janasa z Żerkowa przeskoczyć krotoszynian w tabeli. Takiego scenariusza nie zakładają jednak niebiesko-biali. Gracze Asterki chcą bowiem za wszelka cenę zrehabilitować się za serie słabszych meczy, a szczególnie pokazać sportową złość, po jak mówią wątpliwej stracie oczek w ostatnich minutach po remisie uzyskanym w Mroczeniu. - Nie zawiedziemy i zagramy o 3 punkty, prestiż i swój honor - stwierdzają krótko piłkarze z Krotoszyna, którzy będą gospodarzami derbów.
Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godz. 14.00. Sędzią tego spotkania będzie dobrze znany kibicom Rafał Żubrowski. Warto dodać, że w poprzednim sezonie był on arbitrem głównym 4 spotkań z udziałem Astry, w tym 2 rozegranych na stadionie przy ul. Sportowej. Zachęcamy do przybycia na stadion miejski i dopingowania swoich ulubieńców!


 

Artykuł wyświetlono 304 razy
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz