Pokazujemy zdjęcie z napadu na stację w Kobylinie

(popi), 19 grudzień 2017, 10:59
Średnia: 0.0 (0 głosów)
W nocy 12 grudnia doszło do napadu rabunkowego na stacji paliw w Kobylinie. Zamaskowany mężczyzna z pistoletem w ręce zastraszył pracownika, który oddał mu pieniądze z kasy.
Pokazujemy zdjęcie z napadu na stację w Kobylinie

Kamery nagrały rabusia z całkowicie zakrytą twarzą. Był ubrany w niebieską kraciastą koszulę i niebieskie spodnie - foto: MONITORING STACJI


Rabuś wszedł do sklepu stacji przy ul. Krotoszyńskiej w Kobylinie po godz. 2.00 w nocy. Miał zakrytą twarz, a w ręce trzymał pistolet lub jego atrapę. Początkowo pracownik  - jak wyjaśnia właściciel stacji - myślał, że to żarty, jednak szybko okazało się, że nie ma o tym mowy. – Doprowadził sprzedawcę do stanu bezbronności i zażądał wydania pieniędzy. Po chwili otrzymał środki finansowe – mówi Maciej Meler, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp. Ukradł prawdopodobnie ok. 3 tys. zł.

(...) Policjanci zabezpieczyli nagranie z kamer monitoringu na terenie stacji. Pod nadzorem prokuratora trwa śledztwo. To jednak zdaje się nie wystarczać właścicielowi. - Będę prowadził osobiste śledztwo w tej sprawie. Dlaczego? Dla samej zasady znalezienia sprawcy i dla następnych, którzy o tym myślą. Jestem w stanie wydać każde pieniądze, żeby go znaleźć - mówi nam Adam Ochmann.


 

Artykuł wyświetlono 9809 razy
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz