Pożar budynku mieszkalnego w Lipowcu (ZDJĘCIA)

Sebastian Pośpiech, 24 październik 2018, 11:15
Średnia: 5.0 (2 głosów)
We wtorek 23 października krótko przed północą wybuchł pożar budynku mieszkalnego w miejscowości Lipowiec (gm. Koźmin Wlkp.). Z żywiołem walczyło 7 jednostek straży.
Pożar budynku mieszkalnego w Lipowcu (ZDJĘCIA)

foto SZ. SIKORA (OSP Koźmin Wlkp.)

Pożar budynku mieszkalnego w Lipowcu (ZDJĘCIA)

foto SZ. SIKORA (OSP Koźmin Wlkp.)

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z POŻARU

 

Gdy ratownicy dojechali na miejsce zdarzenia palił się cały budynek. Jedyny mieszkaniec przebywał już poza nim. Został przebadany przez ratowników medycznych, którzy przyjechali na miejsce.
Strażacy wyposażeni w aparaty ochrony układu oddechowego po rozwinięciu linii gasniczych przystąpili do gaszenia pożaru za pomocą wody oraz piany sprężonej.
Dodatkowo w tym samym czasie przeszukiwali dom, by sprawdzić czy nie przebywają w nim jakieś osoby. Na szczęście nikogo nie było.
Działania trwały 3,5 godz. W akcji uczestniczyły 2 zastępy z OSP w Koźminie, 3 z JRG w Krotoszynie i po jednym z Czarnego Sadu i Wałkowa.

 

Artykuł wyświetlono 1623 razy
Komentarze do artykułu
Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 28 październik 2018, 08:49

Te pożary takie jakby kogoś głębić lub coś podpowiadać jak i również z podkładu szatana.W rzeczywistości jest tego jakaś przyczyna jak i ten czy w Smoszewie.Działanie szatana może być ( a na to wskazuje ) celowo sytuowane a żeby udowodnić jakoś prawdę opartą na tchórzostwie - daj Boże rozum na wszystkich szczeblach bo tchórzostwo to pogarda.
Tak by ta sprawa się przedstawiała - co dalej to najlepiej uważać na siebie bo nigdy nie wiadomo co się wokół nas dzieje.

Dodaj komentarz