Pyrobranie. Dzielice wygrały

(pik), 25 wrzesień 2018, 10:15
Średnia: 0.0 (0 głosów)
W niedzielę, 16 września w Rozdrażewie odbyła się niecodzienna impreza pn. Pyrobranie. Zorganizowało ją stowarzyszenie OdNowa.
Pyrobranie. Dzielice wygrały

Rywalizacja była zacięta

FOTOGALERIA

 

Już od godz. 14.00 uczestnicy zebrali się przy miejscowym ośrodku sportu i rekreacji w Rozdrażewie. Na początku nie było wielkich tłumów, jednak tłum gęstniał z
każdą minutą. Wielu obserwowało rywalizację sportową poszczególnych sołectw. W sumie w szranki sportowej rywalizacji przystąpiło 9 zespołów gminnych oraz drużyna stowarzyszenia Inspiracje. Trzeba się było zmierzyć m.in. z obieraniem ziemniaków czy kopaniem pyrek. Po zażartej rywalizacji wygrały Dzielice, pozostawiając w pokonanym polu mieszkańców Maciejewa i Rozdrażewka. W czasie imprezy była również możliwość zaprezentowania swoje umiejętności wokalne w czasie karaoke. Prawdziwy popis dały jednak panie z zespołu Ale Babki.
Niespodzianką były odwiedziny motocyklistów. By oglądać pojazdy ustawiała się tam wielka kolejka chętnych. Końcowym elementem święta będzie uroczysta biesiada, zorganizowana w Chacie na Rozdrożu.
 

Artykuł wyświetlono 491 razy
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz