Rzecz Krotoszyńska nr 23 (1102) z 7.06.2016 r.

Wicedyrektor Grzegorz Ratajczyk odchodzi ze szpitala

Sławek Pałasz, 07 czerwiec 2016, 12:16
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Grzegorz Ratajczyk, zastępca dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie, od 1 lipca będzie prezesem Krotoszyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Kto go zastąpi?
Wicedyrektor Grzegorz Ratajczyk odchodzi ze szpitala

Grzegorz Ratajczyk

Rada nadzorcza Krotoszyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej przyjęła rezygnację Wiesława Świcy ze stanowiska prezesa zarządu, który przechodzi na emeryturę. Jednocześnie powołała na jego następcę Grzegorza Ratajczyka, członka rady nadzorczej KSM, pełniącego funkcję wicedyrektora SPZOZ ds. inwestycji. 
Zapytaliśmy Ratajczyka, czy złożył już w dyrekcji wypowiedzenie umowy o pracę, a także o to, czy jego decyzja związana jest z obecną sytuacją szpitala, który przechodzi proces restrukturyzacji i rozbudowy. - Nie widzę potrzeby udzielania takich informacji. Moglibyśmy porozmować o tym po 1 lipca, ale nie przez telefon – uciął rozmowę G. Ratajczyk.  
Jak dowiedzieliśmy się od starosty Stanisława Szczotki, wicedyrektor Ratajczyk w kwietniu poinformował go o zamiarze odejścia. 
 
(więcej czytaj w gazecie...)
 
Artykuł wyświetlono 3540 razy
Komentarze do artykułu
Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 12 czerwiec 2016, 09:06

Ciągle nasuwa się myśl,że polak mądry po szkodzie i gdzie jest tego przyczyna.Przyczynę na pewnie zna Bóg.Obecny układ polityczny jest uzależniony od Kościoła zjawisko przychylne,które wyzwala od zła.W Polsce ( jak każdemu wiadomo ) partii politycznych jest kilka w których złość podważa teraźniejszość polityczną.Manewry Anakonda 2016 wyrażają poczucie wyzwolenia swej złości,która nabyta panoszy się w polskiej polityce.Zło dobrym zwyciężaj ale Anakonda 2016 idzie w siłę,która jest niewiadomą dla człowieka - zło dobrym zwyciężaj może być znikome.

Dodaj komentarz