Zderzenia osobówki z ciągnikiem. Pojazdy w ogniu

Sebastian Pośpiech, 05 wrzesień 2018, 08:50
Średnia: 5.0 (1 głosów)
Jedna osoba trafiła do szpitala na skutek zderzenia samochodu osobowego i ciągnika rolniczego na drodze krajowej nr 15 pomiędzy Koźminem Wielkopolskim a Wałkowem. Oba pojazdy stanęły w płomieniach.
Zderzenia osobówki z ciągnikiem. Pojazdy w ogniu
Zderzenia osobówki z ciągnikiem. Pojazdy w ogniu

ZOBACZ ZDJĘCIA


Do wypadku doszło 4 września ok godz. 17.40. do zderzenia samochodu osobowego i ciągnika rolniczego. – Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierowca opla corsy 36-latek na prostej drodze wyprzedzał kilka pojazdów a w tym samym czasie w lewo skręcał ciągnik z przyczepą, którym kierował 22-latek. Wyjaśnimy szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia – mówi Piotr Szczepaniak, rzecznik krotoszyńskiej policji.

Pojazdy zapaliły się. Kierowcą osobówki w karetce pogotowia zaopiekowali się ratownicy medyczni.
Droga krajowa całkowicie zablokowana. Na miejsce wysłano 5 zastępów straży pożarnej z Koźmina, Krotoszyna i Wałkowa. Strażacy w pierwszej fazie działań podali jeden prąd gaśniczy wody na palące się pojazdy. Po przybyciu zastępów z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Krotoszynie do gaszenia użyto piany ciężkiej.
Po stłumieniu ognia systematycznie dogaszano ukryte zarzewia ognia lokalizowane za pomocą kamery termowizyjnej i chłodzono wodą metalowe elementy konstrukcyjne pojazdów.


 

Artykuł wyświetlono 1641 razy
Komentarze do artykułu
Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 11 wrzesień 2018, 18:43

Jak dziś godz.w granicach 14.00 skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną na ul.raszkowskiej.Jedna przyległych ulic i jest czerwone światło do jazdy na wprost lub w lewo i na pasie skrętu w prawo.Zapala się zielona strzałka a żeby jechać w prawo a na wprost lub w lewo nadal czerwone
Totalna głupota kierowcy bo gdy zapaliła się zielona strzałka a żeby jechać w prawo to ten nierozsądny kierowca mając nadal czerwone światło do jazdy na wprost lub w lewo wjeżdża na czerwonym świetle i jadąc w lewo.
Przejechał przez skrzyżowanie bez żadnych komplikacji i być może czekał na jelenia,że stojąc za nim samochodem pojadę też na czerwonym świetle.

Dodaj komentarz