11:26 05-07-2018

2 lipca w Kobylinie w trakcie pełnienia służby dzielnicowy miał udar mózgu. Lotnicze pogotowie ratunkowe zabrało go do szpitala w Ostrowie.

Komentarze do artykułu "Policjant dostał udaru na służbie. Zabrało go lotnicze pogotowie".

Marian Jankowski
18:24 06-07-2018

W Krotoszynie zapachów z Kobylina aż było nadto - widocznie z wonią przesadzili.

Marian Jankowski
08:18 10-07-2018

Ukierunkowanie sprawy - czy Krotoszyn jako miasto powiatowe stosuje tzw.wykluczanie społeczne a pewne dowody wskazują,że coś takiego się wyobraża.Jest takie ukryte działanie,które poniża.Prowadzone obserwacje przez różne ograny jak Policja,Ochrona Mienia itp i nie mając konkretnych dowodów stosuje się wykluczanie społeczne.
A piszę na ten temat bo można zauważyć jak się przebywa w pomieszczeniu publicznym czy społecznym jak markety,dworce PKP dworce autobusowe i inne to w ukryty sposób można zrozumieć,że dziękują za opuszczenie takiego obiektu.
Mocno to wskazuje,że ma to związek z wykluczaniem społecznym i moim zdaniem to lepiej puknąć się w głowę - jak czynić takie sposoby.

Marian Jankowski
08:22 11-07-2018

Na koniec - protest policyjny w Krotoszynie jak i w innych miastach i czy Policji należą się podwyżki.Jest to ciężki orzech do zgryzienia a najlepszym sposobem byłoby obniżyć lekarskie pensje a zyskiem podwyższyć pensje Policji.Jak i również Policja powinna ( jak w akcji protestacyjnej ) na co dzień więcej udzielać pouczeń a mandaty wlepiać z konieczności.Obecnie każda osoba boi się Policji - tak nie powinno być.

Marian Jankowski
08:46 12-07-2018

Uzasadnienie - dlaczego lekarzom należałoby obniżyć pensje.Według pewnych obserwacji ( a sam doznałem takiego cierpienia ),że w medycynie stosuje się szlifowanie osoby chorej w szpitalu jak i w przychodniach.Takie szlifowanie daje zysk opiece zdrowotnej ale i niekiedy pogłębia chorobą.

Odpowiedz