Wbiła sobie nóż w piersi
17 lipca o 12.20 na ścieżce w lesie pomiędzy Kobylinem a Smolicami znaleziono ciało 26-letniej Eweliny. Kobieta popełniła samobójstwo, wbijając sobie nóż w klatkę piersiową. Prokuratura twierdzi, że zmagała się z chorobą psychiczną.


Dziewczynę znaleziono w lesie, przez który bardzo często jeździła do babci w Smolicach


Ewelina mieszkała w Kobylinie na osiedlu przy ulicy Grobelnego. Z relacji mieszkańców tej okolicy dowiedzieliśmy się, że była osobą niezwykle spokojną, raczej nierzucającą się w oczy. Mieszkała z rodzicami i bratem. Często chodziła razem z mamą na zakupy. Nie rozstawała się ze swoim rowerem. – Ponoć chorowała na schizofrenię, ale to niepewne. Często przez pobliski las, ścieżką do głównej szosy, jeździła do babci, która mieszka w Smolicach – mówią anonimowo mieszkańcy osiedla.
Wszyscy są wstrząśnięci tą śmiercią. – Ludzie gadają różne rzeczy. Ponoć od dłuższego czasu jej zdrowie się pogarszało. Na chwilę została sama w domu. Wyjechała z niego i pojechała do sklepu, gdzie kupiła noże. Jednym z nich się zabiła. To była fajna dziewczyna. Pamiętam, jak chodziła do gimnazjum z moją córką. Kilka razy u nas była. Bardzo dobrze się uczyła – usłyszeliśmy od kobylinianki z osiedla Eweliny.
Marcin Szyndrowski
(więcej przeczytasz w gazecie)

Rzecz Krotoszyńska, nr 29/952, 23 lipca 2013 r.KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

treść:
podpis:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami czytelników
Rzeczy Krotoszyńskiej. Redakcja rzeczkrotoszynska.pl
nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Kondolencje dla rodziny, nie zwracajcie uwagi na komentarze tzw. innych ludzi
joo (26.07.2013 12:07)

Zaczyna mi świtać w głowie, że w Krotoszynie i okolicach panuje seryjny samobójca...
sa..... (24.07.2013 03:07)

i jest temat na pierwszą stronę!
rytualnie nieubity (24.07.2013 17:07)


REKLAMA

[ Powrót do strony głównej ]