Najnowsze artykuły
Trzy auta najechały na siebie
Do zderzenia trzech samochodów osobowych doszło na drodze krajowej pomiędzy Cieszkowem a Miliczem, przy skrzyżowaniu z drogą do Guzowic.
Sławek Pałasz
Cieszków. Maluch w ogniu! (FILM)
„Jesteśmy na miejscu. Samochód cały w ogniu!” – zameldował przez radio do komendy powiatowej straży w Miliczu dowódca jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Cieszkowa po dojechaniu na ul. Porzeczkową w tej miejscowości.
Sławek Pałasz
Cieszków. Bus wjechał w opla
25 lutego o godz. 11.15 doszło do wypadku na ul. Krotoszyńskiej w Cieszkowie (część drogi krajowej nr 15).
Sławek Pałasz
Śmiertelny wypadek. Czołowe zderzenie na krajówce za Cieszkowem
15 lutego o 7.30 na drodze krajowej nr 15, pomiędzy Cieszkowem a Dziadkowem, doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Zginął 53-letni mieszkaniec powiatu milickiego.
Sławek Pałasz
Policja sprawdza czy doszło do podpaleń w lesie
Od początku lipca na terenie gminy Cieszków doszło do 4 pożarów lasu, a raz paliło się siano na łące. Ogień pojawiał się samoistnie, czy też ktoś go podkładał?
Sławek Pałasz
OSP Dziadkowo kontra wójt Miecznikowski
Sporo emocji wzbudził w gminie Cieszków program telewizyjny z cyklu Interwencja, który telewizja Polsat zrealizowała w Ochotniczej Straży Pożarnej Dziadkowo oraz w Cieszkowie. To jednak, co zaczęło się dziać w internecie po jego emisji, nazwać można medialną wojenką.
Sławek Pałasz
Zatrzymał się na drzewie
30 marca ok. godz. 12.30 na niebezpiecznym zakręcie drogi krajowej nr 15, pomiędzy Rakłowicami a Pakosławskiem (gmina Cieszków), osobowe bmw prowadzone przez 21-letniego mieszkańca Krotoszyna zjechało na lewe pobocze, wypadło z drogi i uderzyło w drzewo.
Sławek Pałasz
Najpierw wpadła płotka, teraz handlarz narkotyków
9 lutego, o czym już informowaliśmy, miliccy policjanci zatrzymali na terenie gminy Cieszków 15-latka, który miał przy sobie porcję haszyszu. 24 lutego wpadł natomiast diler narkotyków z Cieszkowa. W jego domu znaleziono 20 g amfetaminy oraz elektroniczną wagę do dzielenia narkotyków na porcje.
Sławek Pałasz
Cieszków. Wojciech Bajodek jest już radnym
Rada Gminy w Cieszkowie liczy 15 osób. O taką liczbę mandatów ubiegać będzie się 45 kandydatów. Mimo że pierwsza tura wyborów odbędzie się 16 listopada, już dzisiaj wiadomo, że Wojciech Bajodek na pewno zostanie radnym.
Sławek Pałasz
Cieszków. Nikt nic nie wie, czyli współpraca z PGK Doliną Baryczy
Jednym z tematów posiedzenia komisji rolnictwa i ochrony środowiska w Cieszkowie (22 lipca), była kwestia przyłączy do sieci kanalizacyjnej w Biadaszce oraz Cieszkowie, która od półtora roku funkcjonuje w obu miejscowościach.
Sławek Pałasz
Najczęściej czytane
Po artykule "Bezczelny kierowca potrącił ochroniarza Wodnika"...
Tragedia w Darłówku. W szpitalu zmarł 14-latek z Sulmierzyc, który...
W środę 5 kwietnia ok. godz. 21.30 na krotoszyńskim deptaku...