Najnowsze artykuły
Halowy turniej piłkarski Santander Cup 2018 (ZDJĘCIA)
W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Krotoszynie odbył się turniej piłki nożnej halowej Santander Cup 2018. W dwudniowych zmaganiach (1-2 grudnia) rywalizowały zespoły z całej Wielkopolski.
Sebastian Pośpiech
Piłkarskie derby w niedzielę
W najbliższą niedzielę, 28 października, kibiców w ostatniej rundzie jesiennej czekają powiatowe derby w rozgrywkach ligi międzyokręgowej. Zmierzą się w nich piłkarze Astry Krotoszyn i Piasta Kobylin.
(pik)
Piłkarski memoriał Edwarda Nowaka i Tadeusza Nowackiego (ZDJĘCIA)
21 września na stadionie miejskim w Krotoszynie rozegrano memoriał poświęcony zmarłym działaczom Astry.
tekst i zdjęcia Paweł Krawulski
Dariusz Reyer wróci do Astry?
Żywa legenda Astry, Dariusz Reyer, rozważa powrót do tego klubu. Stawia jednak warunek: krotoszyński zespół nie może się znacząco osłabić przed kolejnym sezonem ligowym.
(pik)
Pożegnanie Orzełków z IV ligą. Mecz na wodzie (ZDJĘCIA)
W sobotę, 2 czerwca dobiegła końca gra Białego Orła w IV lidze. Podopieczni Dariusza Maciejewskiego zagrali ambitnie, ale po raz kolejny przegrali. Tym razem 1:3.
Tekst i zdjęcia Paweł Krawulski
Piłkarki z Krotoszyna na 12. miejscu w Polsce
Dwunaste miejsce zajęły dziewczęta z UKS Akademii Talentów i Polonu Krotoszyn na ogólnopolskim turnieju piłkarskim Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku.
Sebastian Pośpiech
Pokonali lidera z Opatówka
Dużą niespodziankę sprawili piłkarze Astry. Na swoim boisku pokonali lidera kaliskiej klasy okręgowej KS Opatówek, który jest faworytem do awansu do IV ligi.
Tekst i zdjęcia Paweł Krawulski
Derby powiatu dla Piasta Kobylin
Po meczu pełnym podtekstów lepsi okazali się futboliści Piasta. Wygrali na stadionie miejskim w Krotoszynie z Astrą 2:0.
(pik)
Reiss Cup w Krotoszynie
2 i 3 grudnia w hali widowiskowo-sportowej w Krotoszynie trwał turniej piłkarski. Rywalizowały w nim akademie szkolące dzieci, którym patronuje legenda Lecha Poznań Piotr Reiss.
Sebastian Pośpiech
Ostrovia obnażyła słabe strony Astry
W środę, 11 października zakończyła się tegoroczna przygoda piłkarzy Astry w ramach okręgowego Pucharu Polski. Z awansu do ćwierćfinału cieszyli się zawodnicy Ostrovii 1909 Ostrów Wlkp., którzy zwyciężyli wysoko 4:1.
tekst i foto: Paweł Krawulski
Najczęściej czytane
Po artykule "Bezczelny kierowca potrącił ochroniarza Wodnika"...
Tragedia w Darłówku. W szpitalu zmarł 14-latek z Sulmierzyc, który...
W środę 5 kwietnia ok. godz. 21.30 na krotoszyńskim deptaku...