Najnowsze artykuły
3 miejsce Teamu Krotoszyn w Raszkowie (ZDJĘCIA)
25 listopada w hali widowiskowo-sportowej w Raszkowie odbył się charytatywny turniej siatkówki "Odbijmy serce Zosi". Drużyna z Krotoszyna zajęła 3. miejsce.
Sebastian Pośpiech
Sukces ósemki na mistrzostwach Polski
Od 24 do 27 maja trwały się w Głuchołazach mistrzostwa naszego kraju w minisiatkówce. Rywalizowały czwórki chłopców i dziewcząt.
Sebastian Pośpiech
Łukasz Kaczmarek w ZAKSIE!
Krotoszynianin Łukasz Kaczmarek, reprezentant Polski w siatkówce, został nowym atakującym ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Miał wiele ofert także z klubów lig zagranicznych.
Sebastian Pośpiech
Siatkarze Piasta znowu najlepsi! (ZDJĘCIA)
Zawodnicy prowadzeni przez Cezarego Grendę i Piotra Robakowskiego wygrali turniej ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski w siatkówce młodzików.
Sebastian Pośpiech
Siatkarski turniej z okazji rocznicy wyzwolenia
Turniej siatkarski oldbojów z okazji rocznicy wyzwolenia Krotoszyna spod okupacji niemieckiej wygrała drużyna z Bydgoszczy. W sobotnich zmaganiach w hali widowiskowo-sportowej uczestniczyło 9 drużyn.
(popi)
Drugi Memoriał im. Szczepaniaka za nami (DUŻO ZDJĘĆ)
Szkolna sala w ósemce, gdzie śp. Andrzej Szczepaniak trenował wiele pokoleń siatkarzy, w sobotę 6 stycznia przepełniona była niesamowicie wzniosłą atmosferą. Zawodnicy grali a w tym niewielkim obiekcie unosił się duch "Szczepana".
Sebastian Pośpiech
Zapraszamy na II Memoriał Andrzeja Szczepaniaka
W sobotę 6 stycznia w Szkole Podstawowej nr 8 w Krotoszynie odbędzie się II Memoriał im. Andrzeja Szczepaniaka. Byli podopieczni, koledzy z boiska i rodzina wspominają zasłużonego i wybitnego trenera siatkówki.
Sebastian Pośpiech
Rusza Krotoszyńska Liga Siatkówki!
Krotoszyńskie Towarzystwo Piłki Siatkowej zaprasza do udziału w XVI już edycji Krotoszyńskiej Ligi Siatkówki.
Sebastian Pośpiech
Słowenia jest niewygodnym zespołem, nie popełniają zbyt wielu błędów
Łukasz Kaczmarek, 23-letni atakujący reprezentacji Polski siatkarzy, opowiada o wygranym meczu z Estonią i środowym spotkaniu barażowym ze Słowenią na Mistrzostwach Europy. Transmisja w Polsacie o godz. 20.30.
Sebastian Pośpiech
Kaczmarek daje Polakom energię na boisku!
Łukasz Kaczmarek w wygranym przez Polskę meczu z Estonią 3:0 w ponad dwóch setach pokazał skuteczną grę w ataku, stabilną zagrywkę i dobre ustawienie w obronie. - Mega cieszymy się z tego zwycięstwa - powiedział.
Sebastian Pośpiech
Najczęściej czytane
Krotoszynianin Łukasz Kaczmarek został powołany do reprezentacji...
Łukasz Kaczmarek z Krotoszyna został powołany do kadry Polski w...
Łukasz Karpiewski, siatkarz z Krotoszyna, zagrał swój ostatni sezon...