Najnowsze artykuły
Sulmierzyce. W pocie czoła wykuwają formę (FOTO)
W sulmierzyckiej salce zapaśniczej trenują również przedstawiciele klubu Frontline Academy, doskonalący brazylijskie jiu-jitsu.
(popi)
Pożegnali trójkę tragicznie zmarłego rodzeństwa z Sulmierzyc (FOTO)
Setki sulmierzyczan pożegnały trójkę rodzeństwa: Zuzannę, Kacpra i Kamila, którzy utonęli nad Bałtykiem. Mszy św. żałobna odprawiona została w piątek 24 sierpnia o godz. 11.00 w miejscowym kościele.
(red.)
W piątek żałoba w Sulmierzycach
W związku z tragicznymi skutkami wypadku, który miał miejsce 14 sierpnia w Darłówku, łącząc się w bólu z rodziną ofiar, burmistrz Sulmierzyc Dariusz Dębicki ogłosił w piątek 17 sierpnia żałobę na terenie Sulmierzyc. Włodarz odwiedził również matkę i ojca dzieci.
Sebastian Pośpiech
Pościg za nietrzeźwym kierowcą
Policjant z drogówki ruszył w pościg za kierowcą mercedesa, który spowodował kolizję w Sulmierzycach. Zatrzymał go w Chwaliszewie. 54-latek miał 1,7 promila alkoholu.
Sebastian Pośpiech
Sulmierzyce. Strażacki garaż otwarty. Kiedy auto?
Choć już w grudniu 2017 r. zakończył się remont boksu garażowego w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Sulmierzycach, to otwarto go uroczyście dopiero w tym miesiącu.
Sebastian Pośpiech
Sulmierzyce. Śmiertelny wypadek. Peugeot uderzył w drzewo
10 sierpnia wieczorem w Sulmierzycach na drodze wojewódzkiej (ul. Odolanowska) doszło do tragicznego wypadku. Kierowca samochodu peugeot 206 zginął na miejscu po tym jak uderzył w drzewo.
Sebastian Pośpiech
Sulmierzyce. Jedna osoba w szpitalu
W poniedziałek 19 czerwca ok. godz. 15.30 na ul. Odolanowskiej w Sulmierzycach doszło do dwóch zdarzeń drogowych.
Sebastian Pośpiech
Sulmierzyce. 16-latek śmiertelnie zatruł się czadem (AKTUALIZACJA I ZDJĘCIA)
Tragedia w Sulmierzycach. Nie żyje 16-letni chłopak.
Sebastian Pośpiech
Sulmierzyce. Nikomu nie załatwiłem pracy
Do naszej redakcji dotarł list od mieszkańca sulmierzyckiego osiedla Sulimira. Jego autor zarzuca burmistrzowi Dariuszowi Dębickiemu bierność w kwestii budowy dróg w tej części miasta. Sugeruje też, że włodarz miasta załatwił znajomemu pracę przy remoncie przedszkola.
Sławek Pałasz
Sulmierzyce. Granowice do przebudowy
30 września podczas sesji sulmierzyccy radni postanowili przeznaczyć na modernizację ul. Granowice o 81 tys. zł więcej niż pierwotnie planowali, dzięki czemu możliwe będzie przeprowadzenie tej inwestycji.
Sławek Pałasz
Najczęściej czytane
Po artykule "Bezczelny kierowca potrącił ochroniarza Wodnika"...
Tragedia w Darłówku. W szpitalu zmarł 14-latek z Sulmierzyc, który...
W środę 5 kwietnia ok. godz. 21.30 na krotoszyńskim deptaku...