Najnowsze artykuły
LKS Ceramik trzeci w Polsce (ZDJĘCIA)
W niedzielę zakończyła się rywalizacja kadetów podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach w stylu wolnym w Krotoszynie.
(red.)
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. Zapaśnicy przejęli Krotoszyn (ZDJĘCIA)
W sobotę, 19 maja w hali widowiskowo-sportowej w Krotoszynie rozpoczęła się rywalizacja zapaśników w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
tekst (pik), foto; P. Krawulski i S. Pośpiech
Mistrzostwa Wielkopolski młodzików i kadetów  (ZDJĘCIA)
Niespodzianką zakończyły się tegoroczne mistrzostwa regionu młodzików i kadetów w zapasach. Triumfatorem została drużyna KS Sobieskiego Poznań, specjalizująca się w szkoleniu zawodników w stylu klasycznym i kobiet. Ceramik Krotoszyn był drugi.
Tekst i zdjęcia Paweł Krawulski
Świątecznie w Ceramiku  (ZDJĘCIA)
Tegorocznej wigilii obchodzonej 22 grudnia w zapaśniczym klubie LKS Ceramik Krotoszyn przyświecało hasło pogłębienia wzajemnych więzi.
tekst i zdjęcia: Paweł Krawulski
Młodzicy Ceramika najlepszą drużyną
Młodzicy krotoszyńskiego Ceramika okazali się najlepszą drużyną i słusznie zbierali gratulacje za triumf w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Regionu.
Tekst i zdjęcia Paweł Krawulski
Mistrzostwa Polski LZS-ów w zapasach
Ruszyły trzydniowe zmagania w ramach krajowych Mistrzostw Zrzeszenia LZS w zapasach. Od piątku rywalizują kadeci, juniorzy i młodzieżowcy.
tekst i foto: Paweł Krawulski
Robert Baran walczy na mistrzostwach Europy
Robert Baran (LKS Ceramik Krotoszyn) wystartuje w zapaśniczych mistrzostwach Europy. Nasz zawodnik będzie bronił srebrnego medalu w najcięższej kategorii wagowej w stylu wolnym. Jego brat Radosław nie jedzie z powodów zdrowotnych.
Paweł Krawulski
Najmłodsi poznali tajniki zapasów
Druga edycja treningu z mistrzami, która odbyła się 16 grudnia, okazała się wielkim sukcesem organizacyjnym i sportowym.
Paweł Krawulski
KIBICE Z KROTOSZYNA WSPIERALI W RIO BRACI OLIMPIJCZYKÓW
Zapaśnicy w stylu wolnym z Krotoszyna Radosław Baran (kat. 97 kg) i Robert Baran (125 kg) podczas swoich walk na trybunach Areny Carioca w Rio de Janeiro byli gorąco dopingowani przez członków Klubu Kibica Ceramika Krotoszyn.
Sebastian Pośpiech
RADOSŁAW BARAN ROZPOCZYNA TURNIEJ W RIO
Czetag Goziumow (Azerbejdżan) będzie o 13.46 rywalem Radka Barana w eliminacjach zapaśniczego turnieju na igrzyskach w Rio w kat. 97 kg. Azer jest dwukrotnym medalistą Igrzysk Olimpijskich.
Sebastian Pośpiech
Najczęściej czytane
Zapaśnicy w stylu wolnym z Krotoszyna Radosław Baran (kat. 97 kg) i...
Robert Baran (LKS Ceramik Krotoszyn) wystartuje w zapaśniczych...
8 sierpnia na Rynku w Krotoszynie z kibicami spotkali się Radosław...